Veronika Vidláková

 

Vystudovala jsem Sociální práci a Sociální pedagogiku. Postupem času však zjišťuji, že nejvíc mě učí sám život. Mám za sebou mnoho seberozvojových a sebepoznávacích seminářů a mezi mé nejdůležitější životní cíle patří autenticita a naplňování vlastního potenciálu. To jsou i témata, která rozvíjím při práci s dětmi a dospělými. Pracuji formou prožitku, hry, vlastní zkušenosti a uvědomění, protože vlastní prožitek je prostě nejvíc. Žiji se svým mužem a dvěma skvělými dětmi na venkově ve společenství podobně smýšlejících lidí.

 

Jaký má pro tebe Fórum význam?

Velký význam a přínos Fóra vidím v tom, že přináší a otvírá aktuální témata, se kterými se děti v běžném školním systému nesetkají. Pro mě osobně je to určitě příležitost rozvíjet oblast, která mě baví a naplňuje a získávání dalších cenných zkušeností.

 

Co tě na Fóru nejvíce baví a co ti přináší?

Na Fóru mě baví právě jeho prožitková forma a také vize dalšího směřování a rozšiřování, na kterém se velmi ráda podílím.

Kontakt

Fórum pro prožitkové vzdělávání

Zapsaný ústav, IČ: 027 61 181

Vášova 265/19, 103 00 Praha 10

info(zavináč)forumppv.cz

T: +420 777 140 494

Podpořte nás

Pro naši neziskovou organizaci je velmi důležitý transparentní způsob jejího financování. Pro tento účel jsme zřídili účet u ČSOB 267583161/0300

Děkujeme Vám!