Vladimíra Buriánová

 

Absolventka VŠE (mezinárodní obchod, politologie). Vztah ke všem formám divadla jsem získala během dětství, kdy jsem se ve volném čase po sedm let pravidelně věnovala literárně – dramatickém oboru v ZUŠ. Již během studií mne osud přivedl k práci v marketingu, ve které jsem pak úspěšně pokračovala v několika komerčních společnostech i po absolvování VŠ. Na tyto zkušenosti jsem navázala v neziskovém sektoru. V roce 2007 jsem se narozením syna stala mámou na plný úvazek a v následujících čtyřech letech povila další dvě dcery. To mne mimo jiné přivedlo k alternativnímu vzdělávání a tím i k této neziskové organizaci. Ještě předtím jsem se stihla významnou měrou zasloužit o založení soukromé základní školy Purkrabka ve Škvorci na Praze – východ, kde působím jako zástupce ředitele.

 

Jaký má pro tebe Fórum význam?

Fórum má pro mě význam osobní, a to hlavně díky osobě houževnaté paní ředitelky Jitky Andrlíkové, která svým osobním příkladem ukazuje, že nic není nemožné a že je dokonce možné se aktivně zapojit do proměňování vzdělávacího systému v ČR.

 

Co tě na Fóru nejvíce baví a co ti přináší?

Obecně mě v posledních letech pracovně hodně naplňuje podílet se na smysluplných vzdělávacích projektech nebo programech, které mají schopnost zlepšovat kvalitu života všech zúčastněných. Projekty Fóra mezi tyto průkopníky určitě patří. Ráda pozoruji prožitky dětí v praxi a jejich zapojování do programu. Moc mě baví sledovat vývoj této organizace a vidět, že úsilí a energie věnované smysluplné práci přináší smysluplné plody.

 

Kontakt

Fórum pro prožitkové vzdělávání

Zapsaný ústav, IČ: 027 61 181

Vášova 265/19, 103 00 Praha 10

info(zavináč)forumppv.cz

T: +420 777 140 494

Podpořte nás

Pro naši neziskovou organizaci je velmi důležitý transparentní způsob jejího financování. Pro tento účel jsme zřídili účet u ČSOB 267583161/0300

Děkujeme Vám!