Ivana Stejskalová

Narodila jsem se v Ostravě, ale dětství jsem strávila v Beskydech, kam dodnes ráda jezdí. Vystudovala jsem Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Už během studia jsem hostovala v Divadle Petra Bezruče, poté jsem působila v Těšínském divadle a pak se znovu vrátila znovu k Bezručům do angažmá. Od roku 2006 působím na volné noze v Praze. Hrála jsem mimo jiné ve filmech a seriálech Udělení milosti se zamítá, O Ječmínkovi, Smradi, Proč bychom se netopili, Skrývačky, Sestra, Ulice, Ordinace v Růžové zahradě, Odsouzené nebo Vyprávěj.

 

Jaký má pro mě Fórum význam?

Jako pro matku je pro mě nesmírně důležité, jak a v čem dnešní generace vyrůstají, co na ně působí, jaké mají hodnoty a potřeby. Věřím v dnešní mladé lidi a cítím, že je potřeba s nimi sdílet emoce, vztahy, komunikaci a vše, co se týká lidskosti, osobnosti, duše. Chci jim ukázat, že není potřeba city schovávat a popírat.

 

Co ti Fórum přináší?

Fórum mi přináší velké vnitřní naplnění, možnost potkávat se s mladými lidmi. Nejfantastičtější jsou prožité okamžiky jejich vlastní pravdy, jejich postoje a názory, uvolnění a příležitost sdílení společného tématu. A kromě jiného mi to přináší spolupráci s úžasnými kolegy a kolegyněmi.

Kontakt

Fórum pro prožitkové vzdělávání

Zapsaný ústav, IČ: 027 61 181

Vášova 265/19, 103 00 Praha 10

info(zavináč)forumppv.cz

T: +420 777 140 494

Podpořte nás

Pro naši neziskovou organizaci je velmi důležitý transparentní způsob jejího financování. Pro tento účel jsme zřídili účet u ČSOB 267583161/0300

Děkujeme Vám!