Magdalena Lážnovská

 

Narodila jsem se r. 1976 v Praze. Po střední ekonomické škole jsem nastoupila na DAMU – obor alternativní a loutkové herectví, kde jsem absolvovala v roce 2001. Poté jsem byla 11 let členkou dětského divadla Lampion v Kladně, kde jsem ztvárnila řadu loutkových i činoherních rolí. 4 roky jsem vyučovala na Střední pedagogické škole v Praze 6 obor Osobnostní a dramatická výchova. Průběžně hostuji v různých divadlech (Gong, Říše loutek, Damúza, divadlo pana Vávry); účastním se divadelních projektů a vytvářím projekty vlastní; píši scénáře pro pořad Kouzelná školka; sbírám zkušenosti coby asistent režie (Letní Shakespearovské slavnosti, divadlo Karlín). Jsem matka tří dětí.

 

Jaký má pro tebe Fórum význam?

Provozování Divadla Fórum má pro mě velký význam v tom, že mám možnost v přímém přenosu vidět, jaký pozitivní dopad a přínos má pro mladé diváky samotné.

 

Co tě na Fóru nejvíce baví a co ti přináší?

Mít možnost hrát Divadlo Fórum mi přineslo radostné poznání, že to s našimi dětmi není tak zlé – mnohdy jsou schopny kritického myšlení, samostatného uvažování a jednání. Baví mě s nimi poznávat a přetvářet dění kolem sebe prostřednictvím hry.

Kontakt

Fórum pro prožitkové vzdělávání

Zapsaný ústav, IČ: 027 61 181

Vášova 265/19, 103 00 Praha 10

info(zavináč)forumppv.cz

T: +420 777 140 494

Podpořte nás

Pro naši neziskovou organizaci je velmi důležitý transparentní způsob jejího financování. Pro tento účel jsme zřídili účet u ČSOB 267583161/0300

Děkujeme Vám!