Zuzana Čapková

 

Vystudovala jsem konzervatoř, obor činohra v Košicích, zde jsem se i narodila. Mým velkým koníčkem byly společenské tance, kterým jsem se věnovala 13 let. Ve studiu herectví jsem pokračovala na brněnské JAMU, obor muzikálové herectví. Poté přišla nabídka angažmá v Městském divadle v Brně, kde jsem měla možnost hrát nádherné role. Za zmínku stojí zejména Mahulenu (Radúz a Mahulena) nebo Máří Magdalenu (Jesus Christ Superstar). S muzikály z brněnského divadla přišla i možnost procestovat celé Španělsko, Německo a hrát i na exotických místech jako jsou Azorské ostrovy. V roce 2005 jsem se přestěhovala do Prahy a začala hostovat v Divadle Bez zábradlí. V současné době hostuji v Divadle pod Palmovkou. V roce 2009 jsem natočila s Alicí Nelis celovečerní film Mamas & papas, za který jsem byla nominována na Českého lva za vedlejší ženskou roli (2010). Přišly seriálové nabídky Velmi křehké vztahy, seriál Vyprávěj. Momentálně je pro mne největším štěstím má dcera Anna Ester.

 

Jaký má pro tebe Fórum význam?

Fórum má pro mě význam v tom, že formou hry a prožitku naučíme děti spoustu důležitých situací, které je můžou v životě potkat.

 

Co tě na Fóru nejvíce baví a co ti přináší?

Na Fóru mě nejvíc baví kontakt s dětmi formou divadla a přináší mi nádherný pocit z toho, že touto formou můžeme pomoct hodně dětem.

Kontakt

Fórum pro prožitkové vzdělávání

Zapsaný ústav, IČ: 027 61 181

Vášova 265/19, 103 00 Praha 10

info(zavináč)forumppv.cz

T: +420 777 140 494

Podpořte nás

Pro naši neziskovou organizaci je velmi důležitý transparentní způsob jejího financování. Pro tento účel jsme zřídili účet u ČSOB 267583161/0300

Děkujeme Vám!