Petr Burian

 

Herectví jsem vystudoval na Státní konzervatoři v Praze. Kromě Divadla konzervatoře v Žižkovském divadle jsem hostoval ve Vinohradském divadle, divadlech v Karlových Varech a na Kladně a od roku 1999 až doposud jsem hostem v Činoherním klubu v Praze. Před kamerou jsem se objevil v několika českých filmech, seriálech, pohádkách a pořadech (např. Eine kleine jazzmusik, Rebelové, Tmavomodrý svět, Na lavici obžalovaných justice, Redakce, O poklad Anežky české, Eden, 3+1 s Donutilem, Četnické humoresky, Pohádkové počasí, Modrý kód, Ohnivé kuře, VIP vraždy, Krejzovi…a další), dva roky jsem moderoval v rádiu Zlatá Praha a v neposlední řadě se od svých 15. let intenzivně věnuji dabingu.

 

A co pro mne znamená Fórum, jaký má význam a co mě na tom nejvíc baví?

Divadlo Fórum je pro mě především setkání. Setkání s kolegy a mladými lidmi, se kterými vzájemně komunikuji. Každým představením se něco naučím, něco se dozvím a mám šanci být součástí něčeho smysluplného, snahy o to něco sdělit. A každé takové lidské setkání, dialog, komunikace mi přináší radost.

Kontakt

Fórum pro prožitkové vzdělávání

Zapsaný ústav, IČ: 027 61 181

Vášova 265/19, 103 00 Praha 10

info(zavináč)forumppv.cz

T: +420 777 140 494

Podpořte nás

Pro naši neziskovou organizaci je velmi důležitý transparentní způsob jejího financování. Pro tento účel jsme zřídili účet u ČSOB 267583161/0300

Děkujeme Vám!