Pavol Smolárik

 

V letech 2001-2007 jsem studoval na katedře alternativního a loutkového divadla DAMU, obor herectví. V roce 2007 mi na festivalu Další wave udělili poctu objev roku v alternativním divadle za rok 2006. Jsem členem a spoluzakladatelem divadla Letí, které se programově věnuje současné světové i české dramatice. Jsem spoluzakladatelem a kontrabasistou-zpěvákem divadelně-hudební skupiny Fekete Seretlek. Od roku 2007 pravidelně působím v Divadle Minor. Jsem také spoluzakladatelem vokálně experimentálního sdružení Boca Loca Lab, kde pravidelně spolupracuji s režisérem Jiřím Adámkem.

 

Jaký má pro tebe Fórum význam?

Fórum je zcela jedinečné svou formou a úderností. Schopností přejít během několika minut a za aktivní spolupráce žáků a studentů rovnou k věci, a nejen předestřít řadu bolavých problémů, ale ihned se pokusit najít k nim nejlepší řešení. To vše za pomoci vlastních emocí a vlastního prožitku. Prostě to náramně funguje a živě si vybavuji mnoho úžasných mladých lidí, kteří se vrhají do nelehkých úkolů a s vervou a zanícením je chtějí zdolat, najít cestu, řešení!

 

Co tě na Fóru nejvíce baví a co ti přináší?

Baví mě hrát s mými citlivými a vtipnými kolegy a baví mě povídat si se stejně citlivými a mnohokrát obdivuhodně a originálně smýšlejícími mladými lidmi, a to že my a oni jsou najednou “pouze” MY. Bariéry padají a všichni se učíme, jak pomoci sobě, ale i ostatním.

Kontakt

Fórum pro prožitkové vzdělávání

Zapsaný ústav, IČ: 027 61 181

Vášova 265/19, 103 00 Praha 10

info(zavináč)forumppv.cz

T: +420 777 140 494

Podpořte nás

Pro naši neziskovou organizaci je velmi důležitý transparentní způsob jejího financování. Pro tento účel jsme zřídili účet u ČSOB 267583161/0300

Děkujeme Vám!