Petr Reif

 

Narodil jsem se v Brně v roce 1979. Od 10 let jsem byl ve skautském oddíle, kde jsem později vedl družinu. Asi v 16 letech jsem začal působit ve Studiu Dům pod divadlem Husa na provázku. Dodělal jsem střední školu. Rok jazykovka. Civilní služba rok a půl jako pečovatel v ústavu pro tělesně postižené děti Kociánka. Rok u tatínka v práci. Rok v USA jako au-pair a 2 měsíce jako uklízeč – vysávač – multiplexu v San Diegu. 3 měsíce jako osvětlovač v divadle Radost v Brně. Na 4. či 5. pokus mě vzali na KALD DAMU. Hraní v divadlech Studio Studia Ypsilon, Alfred ve dvoře, Alta, Archa, Rubín, Spitfire company, ND Praha, Minor. Založil jsem Divadlo Bufet, které mimo jiné provozuje pojízdný kulturní prostor v autobuse – Autobuf. Od 20 do 30 let jsem jezdil s o.s. Švagr, jako „strýc“ s dětmi z dětských domovů na různé vícedenní prázdninové tábory. Půl roku jsem cestoval po Indonésii a Vietnamu. Mám dítě. Jsem šťastný.

 

Jaký má pro tebe Fórum význam?

Fórum má pro mě význam tím, že se snaží dělat něco pro zlepšení kvality života lidí.

 

Co tě na Fóru nejvíce baví a co ti přináší?

Baví mě se setkávat s různými diváky a jejich reakcemi, živost a jedinečnost tohoto setkání. Baví mě objevovat sám sebe skrze diváky v kontextu témat Fóra. Většinou mě přináší pocit z potřebné práce a že mám to štěstí u toho být.

Kontakt

Fórum pro prožitkové vzdělávání

Zapsaný ústav, IČ: 027 61 181

Vášova 265/19, 103 00 Praha 10

info(zavináč)forumppv.cz

T: +420 777 140 494

Podpořte nás

Pro naši neziskovou organizaci je velmi důležitý transparentní způsob jejího financování. Pro tento účel jsme zřídili účet u ČSOB 267583161/0300

Děkujeme Vám!